Wczytuję dane...

Produkty kompresyjne - dlaczego warto z nich korzystać?

produkty kompresyjne dla lekkich nog bez żylaków

Lekkie nogi przez cały dzień? To możliwe!

Pod koniec dnia często czujemy, że nasze nogi są tak ciężkie, jakby były z ołowiu. Mogą towarzyszyć temu także uczucie zmęczenia oraz dokuczliwe bolesności. Wszystko to w znacznym stopniu pogarsza komfort życia, utrudniając normalne funkcjonowanie. Można jednak łatwo przeciwdziałać wspomnianym dolegliwościom, wykorzystując produkty kompresyjne. Przyczyniają się one do poprawy krążenia, dzięki czemu nawet po całym dniu ciężkiej pracy nasze nogi będą lekkie i pełne życia.


 

 

heidi klum babcia przebranie zylakiŻylaki rodzinną tradycją? Czas to zmienić!

Jeśli naszym rodzicom lub dziadkom doskwierały żylaki czy obrzęk nóg, istnieje duże prawdopodobieństwo, że i nam przyjdzie zmagać się z podobnymi problemami. W zasadzie nie można się przed nimi ochronić – jedynym wyjściem jest minimalizacja ich skutków. Najlepszym rozwiązaniem są produkty kompresyjne – rajstopy czy podkolanówki uciskowe mogą opóźnić, a w niektórych przypadkach nawet zatrzymać rozwój żylaków, pozwalając zapomnieć o odziedziczonych dolegliwościach. 

podkolanowki uciskowe dla podrozujacychKompresja - najlepszy towarzysz w podróży

Odrętwienie to najmniejsze z zagrożeń, jakie mogą dopaść nas w trakcie dalekich podróży. Długie przebywanie w tej samej pozycji podczas jazdy samochodem czy lotu samolotem może skutkować dużym zmęczeniem, pojawieniem się problemów z krążeniem, a w skrajnych przypadkach nawet wystąpieniem bardzo niebezpiecznych dla naszego zdrowia skrzeplin. Choć wszystko to brzmi niezwykle groźnie, wcale nie musi takim być – wystarczy, że zabierzemy ze sobą podróżne podkolanówki. Zadbają one o to, by nasze nogi przez cały czas pozostawały w dobrej kondycji.

 

 

podkolanowki uciskowe kolorowe vim vigr

Lepiej zapobiegać niż leczyć

Nie warto bagatelizować takich dolegliwości, jak lekkie żylaki czy obrzęk, ponieważ z czasem mogą się one przekształcić w poważniejsze schorzenia. Aby temu zapobiec, powinno się codziennie korzystać z produktów kompresyjnych. W zależności od naszych upodobań oraz potrzeb mamy do wyboru rajstopy uciskowe, pończoch uciskowe oraz podkolanówki uciskowe, dostępnych w wielu rozmaitych kolorach.

 

 

produkty kompresyjne dla sportowcow

Kompresja = turboprzyspieszenie

Kompresja to wartościowy sprzymierzeniec dla wszystkich osób chętnie i często uprawiających sport. Dzięki stosowaniu specjalnych skarpet kompresyjnych będziemy mogli poprawić swoje wyniki, a to poprzez usprawnienie krążenia w trakcie wysiłku fizycznego, niosącemu ze sobą poprawę wydolności. Oprócz tego podkolanówki uciskowe zakładane na czas treningu oraz zawodów stabilizują mięśnie i stawy, zmniejszając ryzyko odniesienia kontuzji, a także przyczyniają się do szybszej regeneracji organizmu i sprawniejszego powrotu do pełni formy.

 

 

piekne nogi bez zylakowPiękne, zdrowo wyglądające nogi

Nawet niewielkie, delikatne pajączki czy lekka opuchlizna są czymś bardzo wstydliwym i niepożądanym. Zazwyczaj staramy się ukryć je na wszelkie możliwe sposoby, na czym znacznie cierpią nasze możliwości stylizacyjne. Zakładanie wielu rozmaitych elementów garderoby staje się wówczas praktycznie niemożliwe…chyba, że zdecydujemy się nosić produkty kompresyjne. Dobroczynny wpływ kompresji sprawi, że nieestetyczne pajączki oraz obrzęk znikną, a my znów będziemy mogli zakładać ulubione szorty, spódnice i inne ciuchy odsłaniające nasze piękne, zdrowe nogi.
Źródła zdjęć: http://www.celebuzz.com/