Wczytuję dane...

Kompresja w męskim wydaniu

Rajstopy uciskowe, pończochy z koronkowym mankietem, a nawet ciążowe rajstopy kompresyjne. Na pierwszy rzut oka wydawać, by się mogło, że żylaki to damski problem. Nic bardziej mylnego. Problemy z żyłami dotykają w równym stopniu kobiet jak i mężczyzn. Warto zatem spojrzeć na kompresję z męskiej strony i wybrać te produkty, w których poczujemy się dobrze.

Ryzyko choroby zakrzepowej może wystąpić w każdym wieku, niezależnie od płci. Pojawiające się pajączki, uczucie „ciężkich nóg” czy opuchnięcia są pierwszym symptomem, że dzieje się coś niepokojącego. Nie warto czekać na rozwój choroby, tylko wziąć sprawy w swoje ręce i zadbać o zdrowie.  Skarpety, rajstopy i pończochy uciskowe są podstawowym elementem terapii, choć wizualnie niezbyt się różnią się od zwykłych wyrobów pończoszniczych. Stopień kompresji mówi nam jednak o sile leczniczego ucisku i przypomina, by odpowiednio dobrać produkt do stopnia schorzenia. Przypominamy, że kompresję najwyżej w I klasie ucisku można stosować profilaktycznie, natomiast od II klasy wzwyż- tylko na zalecenie lekarza.

Podkolanówki uciskowe dla panów

Przeglądając oferty męskiej kompresji warto zwrócić uwagę na takich producentów jak Sigvaris, Venoflex i Medi. Odznaczają się one doskonałą jakością, skuteczną kompresją, ale i ciekawym wzornictwem, modnie podkreślając styl zarówno wyjściowych jak i codziennych zestawień.

Podkolanówki uciskowe Venoflex

Venoflex Elegance - eleganckie delikatnie prążkowane męskie podkolanówki uciskowe. Dostępne także w wersji pończoch samonośnych.

Venoflex Fast Coton - idealne dla miłośników bawełny i przyjemnej w dotyku miękkości. Wykończone unikalnym, pojedynczym mankietem, niwelują efekt opaski uciskowej. Dodatkowo, bawełna reguluje wilgoć i odprowadza ją na zewnątrz produktu.

Venoflex Fast Lin - hipoalergiczne i antybakteryjne podkolanówki kompresyjne z naturalnego lnu, szczególnie zalecane dla panów z wrażliwą skórą, dają odczucie przyjemnego chłodu w upalne dni.

Venoflex Fast Air - przeznaczona dla mężczyzn jako podkolanówki kompresyjne codziennego użytku. Z uwagi na unikalne połączenie nowoczesnych włókien, idealne od wiosny do jesieni.

Venoflex Fast Coton

Podkolanówki uciskowe Sigvaris

Sigvaris James - męskie podkolanówki kompresyjne o delikatnej prążkowanej strukturze i wyjątkowej elastyczności. Stonowana kolorystyka i zastosowana technologia sprzyjają noszeniu zarówno na co dzień jak i do garnituru.

Sigvaris Cotton - to pokryte od wewnątrz miękką bawełną podkolanówki uciskowe, zalecane dla mężczyzn o wrażliwej skórze. Dostępne w wersji z zamkniętymi i otwartymi palcami, w 3 klasach kompresji.

Sigvaris James Active

Podkolanówki uciskowe Mediven

Mediven For Men - są dostępne są w czterech modnych ciemnych kolorach. Szeroki mankiet zwiększa komfort noszenia, a eleganckie wykończenie sprawia, że idealnie komponują się do eleganckich spodni i garnituru.

Mediven Travel - podkolanówki kompresyjne męskie idealne w podróż jako wsparcie dla nóg w czasie długotrwałego przebywania w pozycji siedzącej, zarówno w samochodzie jak i samolocie.

Mediven For Men

Podkolanówki uciskowe Jobst

Jobst forMen - eleganckie, bawełniane podkolanówki uciskowe przeznaczone do codziennego noszenia. Zawierają włókna z węglem aktywnym, który neutralizuje zapachy. Okolice pięt i palców są wzmocnione, co gwarantuje długie stosowanie.

Jobst Travel - to przynoszące ulgę nogom w podróży skarpety w zaniżonej I klasie ucisku, dzięki którym unikniesz ryzyka zakrzepicy oraz zapewnić prawidłowe krążenie krwi podczas długiego unieruchomienia nóg.

Jobst Travel

Zadbaj o zdrowie i wybierz odpowiednie dla siebie męskie podkolanówki kompresyjne!