Wczytuję dane...

Poznaj z nami produkty JUZO

Nowość w naszej ofercie! Uznana i ceniona niemiecka firma JUZO to lider innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie kompresji. Zapraszamy do zapoznania się z odzieżą kompresyjną JUZO i nowym spojrzeniem na pończochy uciskowe.

Zalety JUZO

Dokładność dopasowania oraz efektywność medyczna to niewątpliwie najważniejsze atuty, które oferuje w swych produktach firma JUZO. Wśród nich są wyroby kompresyjne dedykowane pacjentom ze schorzeniami żylnymi, limfatycznymi, ale i przerostem tkanki tłuszczowej czy bliznami. Wiedząc, że terapia uciskowa wiąże się z reguły z długotrwałym leczeniem wymagającym odpowiednich produktów, JUZO wspiera pacjenta w codziennych aktywnościach. Doskonałym przykładem jest np. linia JUZO MOVE, która dzięki zastosowanej technologii umożliwia łatwe zakładanie i ściąganie. W myśl zasady, że tylko takie podkolanówki kompresyjne, które łatwo się zakłada, będą chętnie i regularnie stosowane, opracowano specjalną technologię dzianiny poślizgowej. Połączenie funkcjonalnej przędzy ze specjalnym splotem dziewiarskim doprowadziło do stworzenia dzianiny o unikalnych i cenionych przez pacjentów właściwościach. Podkolanówki uciskowe JUZO MOVE leżą jak druga skóra.


Juzo Move

Przyjemność z regularnego stosowania

Głównym celem stosowania kompresji jest leczenie dolegliwości żylnych i obrzęków. Terapia polega na wywieraniu zewnętrznego, powierzchniowego ucisku, który zapobiega powstawaniu obrzęków i wspomaga odpływ krwi żylnej oraz drenaż limfatyczny. Pończochy kompresyjne wywierając optymalny ucisk (mocniejszy od dołu, stopniowo zmniejszający się ku górze) przynoszą ulgę bolącym, opuchniętym nogom, wspomagają leczenie. Doskonale sprawdzają się jako kuracja po zabiegach operacyjnych czy skleroterapii.

Wybierając produkty uciskowe JUZO, mamy duży wybór modnych, sportowych, podtrzymujących i przyjaznych dla skóry pończoch uciskowych. Niezależnie od trybu życia jaki prowadzisz, stylu ubierania i modowych upodobań, z pewnością znajdziesz tu produkty odpowiednie dla siebie, które będziesz z przyjemnością zakładać. Do wyboru są m.in. takie linie jak:


Juzo_kolory_podstawowe

Pończochy kompresyjne dla wymagających kobiet

Dla pań kochających modę, kolory i wyjątkowe stylizacje JUZO przygotowało produkty kompresyjne w unikatowej kolorystyce i wyjątkowych barwieniach. Dip Dye Collection czy Batik Collection to unikaty wśród kompresji. Przenikanie się kolorów na pończochach kompresyjnych, czy efekt batikowego wzoru są nie do podrobienia, a przejście kolorów jest indywidualne, różniące się praktycznie w każdym produkcie. To tak jakby każde pończochy kompresyjne były jedyne w swoim rodzaju.


Juzo_dip_dye

Juzo_trend_colors

Zapraszamy do wybrania swojej linii produktów JUZO i nowego spojrzenia na kompresję. W razie pytań, chętnie służymy pomocą.