Wczytuję dane...

Najlepsze produkty kompresyjne na lato

Lato to radosny, beztroski czas zabawy, leniuchowania i wakacyjnych wyjazdów. Słońce i upalna pogoda zachęcają do wyjmowania z szafy znajdujących się tam spódnic, sukienek i krótkich spodni. W całym tym natłoku pozytywnej energii nieco poszkodowane mogą czuć się osoby korzystające na co dzień ze zmiennej kompresji. Dlaczego? Ponieważ często są to wyroby grube i nieprzewiewne… ale przecież „często” nie oznacza „zawsze” – istnieje kilka linii produktów, które są wręcz stworzone do tego, by były noszone w okresie letnim. Dzięki nim niestraszne będą największe nawet upały.

 

MEDI Mediven sheer & soft – najdelikatniejsze na lato

Zdecydowanie najlepszym wyborem na ciepłe, letnie dni są produkty z serii sheer & soft, produkowane przez niemiecką firmę MEDI. Są one dostępne w I oraz II klasie kompresji, jednak w odróżnieniu od wielu innych wyrobów uciskowych wykonano je z delikatnej, cienkiej tkaniny, zapewniającej naszej skórze maksimum komfortu. Dodatkowo ich niewątpliwą zaletą jest elegancki wygląd, dzięki czemu świetnie prezentują się w połączeniu z różnorodnymi letnimi elementami garderoby, pozwalając na tworzenie efektownych stylizacji. Istotną kwestią jest też możliwość wyboru wariantu z otwartymi palcami, pozwalającego na swobodne zakładnie do najpopularniejszych typów letniego obuwia - klapek, japonek czy sandałów. 


podkolanowki kompresyjne medi mediven sheer soft

 

Sigvaris Delilah – profilaktyka na lato

W sytuacji, gdy chcielibyśmy w okresie letnim korzystać z profilaktycznych produktów uciskowych, świetnym rozwiązaniem dla nas będzie linia Delilah szwajcarskiej firmy Sigvaris. Dostępne w niej podkolanówki, pończochy oraz rajstopy kompresyjne zostały wykonane z delikatnej, przewiewnej tkaniny, pozwalającej bezproblemowo funkcjonować nawet w najcieplejsze dni. Zaletą serii Delilah jest bogata paleta kolorystyczna, pozwalająca na nieskrępowaną, swobodną zabawę swoim ubiorem.

 

Bauerfeind Discrétion – dyskretna elegancja

Inne produkty kompresyjne zdecydowanie warte uwagi w obliczu ciepłych, letnich miesięcy, to seria Discrétion znanego niemieckiego producenta - firmy Bauerfeind. To wyroby profilaktyczne, wykonane z delikatnego, przyjemnego w dotyku i przewiewnego materiału, dzięki któremu nasza skóra może swobodnie oddychać, co bardzo ułatwia funkcjonowanie w czasie, gdy na zewnątrz panują temperatury wyższe niż zazwyczaj. Wszystkie typy produktów - rajstopy, pończochy oraz podkolanówki kompresyjne są dostępne w kilku atrakcyjnych kolorach, pozwalających na tworzenie atrakcyjnych letnich stylizacji. Wybrać można ponadto wersję z otwartymi palcami, umożliwiającą noszenie obuwia takiego typu, jak klapki, japonki czy sandały.

 

produkty uciskowe na lato