Wczytuję dane...

Jakie pończochy wybrać na jesienno-zimową pogodę?

Kiedy za oknem robi się chłodniej  chętniej sięgamy po pończochy kompresyjne czy rajstopy uciskowe, by wspomóc żyły w prawidłowym funkcjonowaniu. Podpowiadamy Wam, które pończochy czy rajstopy kompresyjne będą odpowiednie na te jesienno-zimowe dni -nie tylko pod spodnie, ale również do sukienki, na wyjątkowe okazje.

 

Kryjące pończochy kompresyjne na jesienne chłody

 • Czeskie pończochy Avicenum 360 to kryjące pończochy w II klasie ucisku dostępne są w dwóch, najbardziej popularnych kolorach – cielistym oraz czarnym. Dzięki możliwości wyboru dwóch mankietów (z koronką lub gładkiego) pończochy kompresyjne Avicenum 360 są popularne zarówno wśród pań jak i panów. Dodatkowym walorem tych pończoch jest bardzo szeroka tabela rozmiarowa, która zapewnia, że produkty te są również odpowiednie dla osób z rozbudowanym udem.

  Avicenum 360

 • Francuski szyk zapewnią pończochy kompresyjne Venoflex Micro. Te nieprześwitujące pończochy uciskowe z jedwabistej tkaniny przyjemnie otulają nogi, zapewniając komfort w użytkowaniu. Pończochy uciskowe Venoflex Micro posiadają właściwości hipoalergiczne , przez co szczególnie dedykowane są paniom z wrażliwą skórą, skłonną do alergii.

  Venoflex Micro

 • Juzo Move to pończochy kompresyjne z górnej półki, niemieckiej marki. Producent podkreśla, że pończochy uciskowe z tej linii charakteryzują się śliską strukturą materiału, zapewniającą łatwiejsze zakładanie produkty niż produkty konkurencji. Dodatkowo produkty te są oddychające.

  Juzo Move

 • Jobst Opaque ofertuje pończochy kompresyjne kryjące, ale zarazem miękkie i eleganckie. Te niemieckie pończochy uciskowe są dostępne w dwóch kolorach (naturalnym i czarnym) oraz w I i II klasie ucisku. Posiadają one wzmocnioną piętę oraz palce, a system odprowadzania wilgoci zapewnia włąściwą cyrkulację powietrza.

 Jobst Opaque


Pończochy kompresyjne na wyjątkowe okazje

Randka, ślub, spotkanie z przyjaciółmi? W tych wyjątkowych chwilach chcemy wyglądać elegancko i nie myśleć o problemach żylnych. Jest na to sposób. Opisane poniżej pończochy uciskowe to produkty skuteczne medycznie o atrakcyjnym wyglądzie.

 • Bauerfeind Micro – pończochy niemieckiego producenta, z najwyższej półki jakościowej. Typowo kobiece pończochy uciskowe, dostępne również w kolorach sezonowych, np. wiśniowe, niebieskie, czy oliwkowe.

  Bauerfeind Micro Mystic Blue

 • Mediven Elegance- pończochy półkryjące dla kobiet. Dostępne w 11 kolorach, w tym sezonowych yellow mango czy grey oraz z czterema oryginalnymi mankietami, podkreślającymi kobiecość.

  Mediven Elegance Yellow Mango

 • Juzo Spirit – pończochy wyróżniające się lekkim połyskiem. Dostępne w 8 kolorach podstawowych oraz 6 oryginalnych kolorach sezonowych, a także w niepowtarzalnych barwieniach Dip Dye lub Batik Collection.

  Juzo Spirit Baltik Collection