Wczytuję dane...

Venoflex, to marka należąca do francuskiego producenta wyrobów uciskowych, firmy THUASNE, obecnej na rynku od 1847 roku. 
Pończochy uciskowe opracowane jako nieinwazyjne rozwiązania w zakresie kompresji i retencji żylnej, wyróżniają się wysoką wartością leczniczą, ale jednocześnie modną fakturą, francuską finezją i najwyższą dbałością o szczegóły. Wprowadzone w 2018r. linie produktów Kokoon i Secret to wyroby z węższym oraz szerszym obwodem, co pozwala jeszcze lepiej dopasować produkt do budowy anatomicznej w obszarze łydki czy uda.

Podkolanówki, pończochy oraz rajstopy kompresyjne o stopniowanym ucisku Thuasne są produkowane zgodnie z normą ASQUAL (gama wyrobów Venoflex ®) oraz z normą RAL (gama wyrobów Venoflex® Micro).

Venoflex to podkolanówki uciskowe na różne pory roku, eleganckie pończochy kompresyjne na szczególne wyjścia, rajstopy uciskowe na co dzień. Co ważne, te innowacyjne rajstopy uciskowe nie przypominają standardowych rajstop medycznych. Zróżnicowane pod kątem fasonów, struktury materiału, kolorystyki, pozwalają dopasować odpowiedni model, do własnych preferencji. Efektowne wyglądem, łatwe w zakładaniu, a ponadto nadające się do prania w pralce.