Wczytuję dane...

Podkolanówki uciskowe 2 stopnia

Podkolanówki uciskowe 2 stopnia, to kompresja o ucisku najsilniejszym w okolicy kostki, zmniejszająca się stopniowo ku górze. Zalecane osobom zmagającym się z chorobami układu krążenia, w celu zmniejszenia dolegliwość jak i po przebytych zabiegach. Występują najczęściej w kolorze naturalnym i czarnym, ale w naszej ofercie znajdziesz też podkolanówki uciskowe 2 stopnia w najmodniejszych, sezonowych kolorach. Właściwości antybakteryjne, technologia redukcji nieprzyjemnych zapachów czy termoregulacji sprawiają, że podkolanówki uciskowe 2 stopnia idealnie sprawdzają się zarówno latem, jak i zimą. Są dobrym rozwiązaniem chroniącym nogi na co dzień jak i w czasie długich podróży.

 

Wybierz podkolanówki uciskowe 2 stopnia i chroń swoje nogi przed żylakami.

Rozwiń/Zobacz więcej

Kiedy należy zastosować podkolanówki kompresyjne 2 stopnia?

Siedzący tryb życia, rekonwalescencja po przebytych zabiegach usunięcia żylaków lub zakrzepicy, zauważalne zmiany chorobowe oraz nasilający się ból nóg, to podstawowe wskazania do zastosowania podkolanówek uciskowych 2 stopnia. Gwarantowany przez tego rodzaju produkty medyczne wysoki standard kompresji pozwala stymulować krążenie w rejonie kończyn dolnych, niwelujących nieprzyjemne dolegliwości oraz postępujące zmiany chorobowe, takie jak obrzęki, pajączki, opuchlizny czy żylaki.

Jaki ucisk mają skarpety kompresyjne drugiego stopnia?

Oferowane przez nasz sklep podkolanówki przeciwżylakowe II stopnia to produkty o kompresji w zakresie 18-21 mm Hg w zależności od wybranego modelu. Charakteryzują się największym uciskiem w dolnej części (okolice kostki) oraz mniejszym w części górnej. Dzięki wykonaniu z odpowiednio delikatnych i komfortowych dla skóry materiałów nawet ich wielogodzinne stosowanie w ciągu dnia nie powoduje podrażnień i dyskomfortu. Pozwala to bez żadnych problemów nosić je przez cały dzień w szkole, na uczelni, w pracy czy podczas treningu sportowego.

Dostępne w tej kategorii podkolanówki uciskowe 2 stopnia zapewniają równomierny rozkład kompresji w rejonie kończyn dolnych. Dzięki zastosowaniu odpowiednio elastycznych ściągaczy, zapobiegających rolowaniu oraz zsuwaniu się z nóg, ich noszenie jest niezwykle komfortowe i praktycznie nieodczuwalne. Pełne dopasowanie oraz specjalne wzmocnienia w rejonie palców oraz pięt to gwarancja odpowiedniego wyboru dla osób ceniących komfort i wytrzymałość w przystępnej cenie.

Szeroki wybór podkolanówek kompresyjnych 2. stopnia

Na uwagę zasługuje również skuteczność oferowanych przez nas skarpet kompresyjnych 2. stopnia w zapobieganiu oraz leczeniu zmian krążeniowych nóg. To profesjonalne akcesoria o zastosowaniu medycznym, dające pewność ochrony przed zmęczeniem oraz pogłębianiem się zmian chorobowych. Jednocześnie, ich regularne stosowanie pomaga nogom zrelaksować się po ciężkim dniu, eliminując uczucie ich ciężkości o poranku.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów