Wczytuję dane...

Rajstopy uciskowe 1 stopnia

Rajstopy uciskowe 1 stopnia przynoszą ulgę kobiecym nogom, a do tego podkreślają ich piękno. Noszone na co dzień dodają elegancji, działając jednocześnie prozdrowotnie i profilaktycznie.
W naszej ofercie znajdziesz rajstopy uciskowe 1 stopnia o transparentnej i delikatnej strukturze, kryjące rajstopy pozwalające maskować drobne niedoskonałości, ale i modne rajstopy uciskowe 1 stopnia w sezonowych kolorach.

Wybierz swoje rajstopy uciskowe 1 stopnia - miękkie w dotyku, trwałe w użytkowaniu i skuteczne w działaniu!

Rozwiń/Zobacz więcej

W naszej ofercie znajdziecie rajstopy uciskowe 1 stopnia kompresji zaskakujące wygodą użytkowania i jakością wykonania. To produkty dostępne w wielu rozmiarach oraz różnych kolorach (zarówno klasycznych beżach, jak i intensywnych barwach), dzięki czemu każda kobieta znajdzie wariant idealnie odpowiadający jej oczekiwaniom. To wyroby medyczne, które zadbają o zdrowie, a także piękny wygląd nóg. 

Kiedy sięgnąć po rajstopy uciskowe 1 stopnia kompresji?

Rajstopy tego typu mają na celu profilaktykę, jak również leczenie w pierwszych etapach choroby żylnej. Zaleca się je w przypadku obrzęku pojawiającego się w ciągu dnia czy uczucia ciężkości nóg występującego wieczorem. Inne wskazania do stosowania rajstop uciskowych 1 stopnia kompresji to pajączki żylne, obrzęk nóg lub żylaki u kobiet w ciąży. Warto po nie sięgnąć, jeśli osoby z najbliższej rodziny (rodzice, rodzeństwo) zmagają się z żylakami kończyn dolnych. Co więcej, noszenie tego typu rajstop zaleca się po rozpoczęciu terapii hormonalnej.

Rajstopy uciskowe 1 stopnia kompresji - zalety

Dzięki rajstopom uciskowym 1 stopnia kompresji nogi wydają się lżejsze, ustępuje poczucie zmęczenia i ból. Modele dostępne w naszej ofercie zapewniają stopniowany nacisk na całej długości, a przy tym okazują się łatwe do nałożenia. Powstają z elastanu oraz poliamidu, czyli materiałów miękkich, przyjaznych dla skóry. Oferowane rajstopy kompresyjne to produkty wielokrotnego użytku, wytrzymałe i odporne na uszkodzenia. Poza tym to atrakcyjny element garderoby, który dobrze mieć w szafie. Pasują do niemal każdej spódnicy czy sukienki. To oryginalne produkty odpowiednie dla kobiet w każdym wieku.

Należy pamiętać, że rajstopy uciskowe 1 stopnia kompresji spełniają swoje zadanie tylko wtedy, kiedy ich rozmiar jest właściwie dopasowany. W tym celu trzeba wykonać dokładne pomiary obwodu nóg w miejscach, które wskazano w tabelach na naszej stronie. Mierzenie wykonujemy rano, gdy na kończynach nie zdążył wystąpić obrzęk. W razie pytań czy wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów