X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Veera 140 den - rajstopy uciskowe I stopnia kompresji
Rajstopy uciskowe Veera 140 den to propozycja idealna dla wszystkich kobiet poszukujących produktu, który jednocześnie będzie dbał o ich nogi oraz zapewni im szykowny wygląd. Interesująca paleta kolorystyczna oraz atrakcyjny wygląd pozwalają na tworzenie przykuwających wzrok stylizacji, zaś I stopień kompresji, zastosowany w rajstopach, czyni nasze nogi lekkimi oraz sprawia, że możemy zapomnieć, czym są bóle łydek oraz uczucie ciężkości i zmęczenia.
Cechy:
- pobudzają krążenie w nogach
- zapobiegają obrzękom
- łagodzą ból i uczucie ciężkości
- zapobiegają powstawaniu pajączków i żylaków
- bardzo wygodne w noszeniu
- miękkie dla skóry
Specyfikacja:
- stopniowany ucisk od kostki do bioder
- poziom kompresji – 18-21 mm Hg (I klasa kompresji, łagodne wsparcie dla bolących, zmęczonych nóg)
- materiał – 78% poliamid, 22% elastan (lycra)
Dobór rozmiaru:
W celu prawidłowego doboru rozmiaru produktu należy porównać nasze parametry z wartościami zaprezentowanymi w poniższej tabeli (można skorzystać z naszego poradnika "Jak dobrać rozmiar?"):
Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...