Wczytuję dane...

Rajstopy uciskowe 2 stopnia

Rajstopy uciskowe 2 stopnia charakteryzują się mocniejszym uciskiem niż w klasie 1, zapobiegając powstawaniu zmian, ale również zatrzymując rozprzestrzenianie się widocznych żylaków i pajączków. Tworzone z myślą o osobach chcących powstrzymać rozwój zmian chorobowych, po zabiegach chirurgicznych, w trakcie leczenia i dla kobiet w ciąży z wyraźnymi żylakami ciążowymi na wyraźne wskazanie lekarza.
Oferując duży wybór rozmiarów, materiałów i kolorów chcemy, by każdy mógł dobrać rajstopy uciskowe 2 stopnia idealnie dopasowane do swoich potrzeb, skuteczne, a przy tym komfortowe w noszeniu.

Sprawdź, który model odpowiada Ci najbardziej!

Rozwiń/Zobacz więcej

Zaawansowane żylaki to nie powód, aby rezygnować z noszenia ulubionych spódnic, sukienek czy szortów! Oferujemy proste i naprawdę skuteczne rozwiązanie Twojego problemu w postaci rajstop uciskowych 2 stopnia, które nie tylko działają profilaktycznie, ale również zmniejszają dolegliwości związane z przewlekłą niewydolnością żylną.

Jak działają uciskowe rajstopy?

Rajstopy uciskowe 2 stopnia wyglądają jak zwyczajne rajstopy, ale to wyrób medyczny specjalnego przeznaczenia stworzony z myślą o osobach cierpiących na widoczne już żylaki oraz będących po zabiegach ich usuwania. Rajstopy wykonano ze specjalnych tworzyw, które wywierają odpowiedni nacisk na żyły, stymulując prawidłowy przepływ krwi wewnątrz nich. Dlatego tak ważne jest, aby dopasować odpowiedni rozmiar rajstop – biorąc na wzór tabelę rozmiarów danego producenta, dostępną pod każdym oferowanym u nas produktem. Bardzo istotny jest fakt, że rajstopy takie należy nosić przez cały dzień, i to do końca życia. Mimo to nosząca je osoba nie odczuwa kompresji w sposób nieprzyjemny dla niej, a wręcz przeciwnie – rajstopy dają uczucie przyjemnego pobudzenia krążenia w nogach.

H2: 

Jaki rodzaj rajstop uciskowych 2 stopnia mamy w ofercie?

Oferujemy wyroby wiodących marek na rynku pończoch i rajstop specjalnego przeznaczenia. To: Sigvaris, Medi oraz Bauerfeind. Dostępne w naszym sklepie produkty cechuje duża różnorodność kolorów oraz modeli, aby móc dobrać te idealnie pasujące do indywidualnych potrzeb.

Zalecamy posiadanie kilku par rajstop uciskowych, które są najlepszym wyborem dla osób cierpiących na zaawansowaną chorobę żylną. Dzięki temu można zmieniać je w zależności od stylizacji i każdego dnia czerpać z ich dobroczynnych właściwości! Codzienne chodzenie w rajstopach kompresyjnych pozwala czuć się lekko, swobodnie i mieć świadomość, że wpływa się korzystnie na stan swoich nóg, jednocześnie zapobiegając pogłębianiu się żylaków i dolegliwości z nimi związanych. To sprawia, że jest Ci bardziej komfortowo na co dzień, a nikt dookoła nie widzi różnicy między zwykłymi rajstopami, a tymi, które masz na nogach!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów